Hemen Fiyat Alın

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

  • Tarih Seç

Satın Alma Politikası

Bağımsızlığa Saygı ve "İşbirliği ve Rekabet"

Sürdürülebilirlik için çevreyi korumaya ve işletmemizin çevreye olan olumsuz etkilerini minimuma indirmek, bulunduğumuz çevrenin, toplumun gelişimine katkıda bulunmak için satın almada sürdürülebilirliği sağlamak öncelikli amacımızdır.

Tesisimize alınan yiyecek ve içecek maddelerinin üst kalite, amacına ve ilgili mevzuatlara uygun, aynı zamanda yerel üretilmiş ürünlerden seçilmesine dikkat edeceğiz. İşletmemizin operasyonu sırasında çevreye verdiği etkilerini sınırlamak ve en aza indirmek için, satın alma sırasında, fiyat, kalite, uygunluk ile beraber aşağıdaki kriterleri değerlendirip, ürün satın alırken sadece satın alma maliyetini değil, aynı zamanda yaşam boyu maliyetini göz önüne alacağız:

- Daha az enerji tüketen alet-ekipmanın, ürün tercihi,
- Daha az su tüketen alet-ekipmanın, ürün tercihi,
- Daha az atık üreten alet-ekipman, ürün ve hizmetlerin tercihi,
- Çevreye en az zarar veren malzemelerin tercihi,
- Otelimizde kullanılan Soğutma amaçlı gazların ömrü dolduktan sonra Çevre mevzuatına uygun yeni soğutma makineleri ile değişimi
- Tedarikçilerimizle iletişime geçerek, sürdürülebilir ürün ve hizmetlerin tedariki ile ilgili farkındalık yaratılmasını sağlayacağız.

Kurumumuz tüm tedarik zincirinde sosyal sorumluluğunu yerine getirmek ve desteklemek için sorumlu tedarik sağlamak için yerel/bölgesel tedarikçilerle birlikte çalışmaktadır. Hammadde ve teknik tedarikçilerimizi, açık, eşit ve adil ticaret yoluyla güven ilişkilerini geliştirdiğimiz önemli ortaklar olarak görüyoruz. Kurumumuz, aynı zamanda, toplumun güvenini kazanmak amacıyla, tedarikçilerimiz de dahil olmak üzere, tedarik zincirinde çevre, kalite, iş güvenliği ve insan haklarını dikkate alarak Sürdürülebilir Yönetim Sistemini teşvik etmektedir.

rezervasyon
İLETİŞİM
close
back

MEMNUNİYET ANKETİ

Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Doğrudan misafir temsilcilerimizle iletişime geçmek isterseniz, 0252 211 05 80 numaralı telefondan anket değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Verilerinizi nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

MEMNUNİYET ANKETİ

Hizmetlerimizden ne kadar memnun kaldınız? Lütfen 1’den 5’e kadar puanlayın.